Close

İkitelliden Zeytinburnuna kurye - ikitelli kurye

İkitelliden Zeytinburnuna kurye hizmeti olarak, firmamızla irtibata geçerek, paket ettiğiniz kargoların en çabuk yöntemle alarak, istenen mevkiye postalamak için, moto kuryenin o yerdeki başka iletilerini toparlayarak, çabuk bir yöntemle teslimatın sahibine götürmek için tavsiye edilen posta biçimi olandır. ikitelli kurye

İkitelliden Zeytinburnuna kurye dosyanızın tez vakitle müşterimizden almış olarak, istenilmiş olan yere (normal kuryeden daha fazla hızlı) iletilmesi için yalnızca iş yerinizin postasını göndererek, farklı bölgeye ulaşmadan yapılmış olan nakil yapısıdır. İkitelliden Zeytinburnuna kurye sizin iletiniz bölgesine ulaştırılmadan, katiyen farklı bir işe girişimde bulunulamaz. Bu şekilde, iletileriniz şehiriçinde yakın aralıkta 40-45 dk. uzak mesafelerde hemen hemen 90 dk. civarında moto kuryelerimizce alınmış olarak, söylenen yere iletiliri.

ikitelli kurye

İkitelliden Zeytinburnuna kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, gündüz vakti çalışma zamanının başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Zeytinburnuna kurye hizmeti olarak iş yerimizde saat 24:00’e kadar olan moto kurye aktiftir. 21:30’dan sonra olan iletilerin durumuna göre maliyeti işlem hizmeti yetkililerince karar verilir.

Paket rakamınız çok ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, biraz daha tutumlu duruma getirmiş olursunuz. Kurye, gece gündüz yalnız sizler için serviste bulunur. Yıllık, haftalık yıllık aylık kiralık verilen moto kurye servisimiz vardır. İkitelliden Zeytinburnuna kurye tutulma, firmanız için sabit işçi gibidir.
ikitelli kurye