Close

İkitelliden Yeşilköye kurye - ikitelli kurye

İkitelliden Yeşilköye kurye olarak, işletmemizle konuşarak, paket ettiğiniz iletilerin oldukça çabuk yöntemle alarak, istenmiş olan konuma kargolamak için, moto kuryenin o adresteki farklı postalarını biriktirip, çabuk bir yöntemle teslimatın sahibine teslim etmek için doğru görülen kargo biçimi olandır. ikitelli kurye

İkitelliden Yeşilköye kurye paketinizin kısa vakitle müşterimizden almış olarak, istenilmiş olan konuma (normal kuryeden daha tez) nakledilmesi için yalnızca iş yerinizin kargosunu ulaştırarak, benzeri yere gidilmeden yapılmış olan nakil yapısıdır. İkitelliden Yeşilköye kurye sizin paketiniz konumuna yollanmadan, imkansız sıradaki işe girişimde bulunulamaz. Böylece, kargolarınız şehiriçinde yakın aralıkta 40-45 dk. uzak aralıklarda ortalama olarak 90 dk. civarında moto kuryelerimizce alınmış olarak, söylenen yere verilir.

ikitelli kurye

İkitelliden Yeşilköye kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, gündüz vakti çalışma zamanının başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Yeşilköye kurye hizmeti olarak iş yerimizde saat 24:00’e kadar olan moto kurye aktif olarak bulunur. 21:30’dan sonra olan teslimatların özelliğine göre maliyeti işlem hizmeti yetkililerince karar verilir.

Kargo rakamınız çok ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, biraz daha tutumlu duruma getirmiş olursunuz. Kurye, gece gündüz yalnız sizler için serviste bulunur. Yıllık, haftalık yıllık aylık kiralık verilen moto kurye servisimiz bulunur. İkitelliden Yeşilköye kurye tutulma, işletmeniz için güvenilir personel gibidir.
ikitelli kurye