Close

İkitelliden Yenibosnaya kurye - ikitelli kurye

İkitelliden Yenibosnaya kurye hizmeti olarak, bizlerle irtibat kurarak, hazır ettiğiniz teslimlerin en hızlı şekilde sizlerden alınıp, söylenen adrese göndermek için, moto kuryenin o bölgedeki diğer teslimatlarını toplayıp, hızlı bir şekilde sahibine ulaştırmak için tercih edilen paket biçimidir.

İkitelliden Yenibosnaya kurye belgenizin en kısa vakitte siz müşterimizden teslim alınarak, yazan adrese (normal kuryeden çok daha hızlı) teslim edilmesi için mutlak kurmunuzun iletisini paketleyerek, doğru olmayan adrese uğramadan uygulanmış olan teslim şeklidir. İkitelliden Yenibosnaya kurye sizin kargonuz yerine iletilmeden, asla 2. bir işe başlanmaz. Böylelikle, teslimleriniz İstanbul’da yakın mesafede 40-45 dk. uzak mesafede ortalama 90 dk. içinde moto kuryelerimizce alınarak, adrese kargolanır.

ikitelli kurye

İkitelliden Yenibosnaya kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, sabah vakti iş saatinin başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Yenibosnaya kurye servisi olarak kurmumuzda saat 24:00’e varıncaya dek moto kurye vardır. 21:30’dan sonra olan şiparişlerin niteliğine göre ücreti operasyon hizmeti tarafınca tespit edilir.

Teslimat ölçünüz çokça ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, daha tutumlu duruma getirebilirsiniz. Kurye, bütün gün yalnızca sizlere servis eder. Aylık, haftalık veya yıllık kiralık olan moto kurye servisimiz mevcut olarak bulunur. İkitelliden Yenibosnaya kurye tutulma, şirketiniz için kadrolu eleman gibidir. ikitelli kurye

ikitelli kurye