Close

İkitelliden Yakupluya kurye - ikitelli kurye

İkitelliden Yakupluya kurye servisi olarak, işyerimizle telefonlaşarak, hazır ettiğiniz paketlerin oldukça hızlı biçimde sizlerden alarak, söylenmiş olan yere iletmek için, moto kuryenin o mevkideki öteki paketlerini toparlayıp, hızlı bir yöntemle posta sahibine iletmek için ön görülen ileti biçimidir. ikitelli kurye

İkitelliden Yakupluya kurye iletinizin en yakın vakitte siz müşterimizden teslim alınarak, istenilen mevkiye (normal kuryeden daha hızlı) postalanmış olması için salt işletme şirketinizin teslimatını naklederek, başka mevkiye gitmeden uygulanmış olan kargo biçimidir. İkitelliden Yakupluya kurye sizlerin teslimleri adresine gönderilmeden, kesinlikle başka bir işe başlanmaz. Bu yöntemle, paketleriniz İstanbul içinde yakın uzaklıkta 40-45 dk. uzak aralıkta yaklaşık 90 dk. içerisinde moto kuryelerimizce alınıp, belirtilen yere gönderilir.

ikitelli kurye

İkitelliden Yakupluya kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, sabahleyin mesai zamanının başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Yakupluya kurye olarak işletme şirketimizde saat 24:00’e kadar moto kurye bulunur. 21:30’dan sonra olan isteklerin niceliğne göre fiyatı operasyon hizmeti ilgililerince saptanır.

İleti ölçünüz çokça ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, daha tutumlu duruma getirebilirsiniz. Kurye, bütün gün yalnızca sizlere servis eder. Haftalık, yıllık yada aylık kiralık moto kurye servisimiz mevcuttur. İkitelliden Yakupluya kurye tutulma, kurumunuz için devamlı çalışan gibidir.
ikitelli kurye