Close

İkitelliden Üsküdara kurye - ikitelli kurye

İkitelliden Üsküdara kurye hizmeti olarak, işletme şirketimizle görüşerek, paketlediğiniz kargoların oldukça seri şekilde alınıp, yazılmış olan mevkiye postalamak için, moto kuryenin o yerdeki başka iletilerini toparlayarak, süratli bir yöntemle postanın sahibine götürmek için tavsiye edilen posta şekli olandır. ikitelli kurye

İkitelliden Üsküdara kurye teslimatınızın tez zamanla müsteriden alarak, belirtilmiş olan yere (normal kuryeden daha çabuk) kargolanmış olması için mutlak şirketinizin postasını göndererek, farklı bölgeye ulaşmadan yapılan posta şeklidir. İkitelliden Üsküdara kurye sizlerin teslimatları bölgesine ulaştırılmadan, katiyen farklı bir işe girişim olmaz. Bu şekilde, iletileriniz İstanbul’da kısa aralıkta 40-45 dk. uzun aralıklarda hemen hemen 90 dk. içinde moto kuryelerimizce alınarak, yazılan yere iletiliri.

ikitelli kurye

İkitelliden Üsküdara kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, sabah vakti iş zamanının başlamasına kadar sürer. İkitelliden Üsküdara kurye servisi olarak işletmemizde saat 24:00’e varıncaya dek moto kurye aktiftir. 21:30’dan sonra olan teslimlerin durumuna göre ücreti işlem servisi yetkilileri tespit edilir.

Paket sayınız çok bol ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, biraz daha ekonomik çalışmış olursunuz. Kurye, 59 saat boyunca bir tek sizin için hizmette bulunur. Aylık, yıllık yada haftalık kiralık olan moto kurye hizmetimiz vardır. İkitelliden Üsküdara kurye kiralama, firmanız için sabit işçi gibidir.
ikitelli kurye