Close

İkitelliden Ümraniyeye kurye - ikitelli kurye

İkitelliden Ümraniyeye kurye hizmeti olarak, kurumumuzla iletişime geçerek, paketlediğiniz teslimlerin en seri biçimde sizden alınıp, yazılan konuma göndermek için, moto kuryenin o adresteki farklı teslimatlarını biriktirip, çabuk bir şekilde paketin sahibine teslim etmek için doğru görülen paket şekli olandır. ikitelli kurye

İkitelliden Ümraniyeye kurye postanızın kısa zamanla müsteriden alarak, söylenmiş olan konuma (normal kuryeden daha fazla süratli) götürülmüş olması için salt işletmenizin iletisini paketleyerek, doğru olmayan yere gidilmeden yapılan teslimat biçimidir. İkitelliden Ümraniyeye kurye sizlerin kargoları konumuna yollanmadan, imkansız sıradaki işe girişim olmaz. Böylece, teslimleriniz İstanbul içinde kısa mesafede 40-45 dk. uzun mesafelerde ortalama olarak 90 dk. içerisinde moto kuryelerimizce alınıp, belirtilen adrese kargolanır.

ikitelli kurye

İkitelliden Ümraniyeye kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, sabahleyin mesai saatinin başlamasına kadar sürer. İkitelliden Ümraniyeye kurye olarak firmamızda saat 24:00’e kadar moto kurye vardır. 21:30’dan sonra olan paketlerin özelliğine göre fiyatı işlem servisi tarafından saptanır.

Teslimat sayınız çok bol ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, biraz daha ekonomik çalışmış olursunuz. Kurye, 58 saat boyunca bir tek sizin için hizmette bulunur. Haftalık, aylık yada yıllık kiralık moto kurye hizmetimiz mevcut olarak bulunur. İkitelliden Ümraniyeye kurye kiralama, şirketiniz için güvenilir personel gibidir.

ikitelli kurye