Close

İkitelliden Ulusa kurye - ikitelli kurye

İkitelliden Ulusa kurye olarak, firmamızla irtibata geçerek, paket ettiğiniz teslimatların en çabuk şekilde sizlerden alınıp, istenen bölgeye ulaştırmak için, moto kuryenin o konumdaki benzer teslimlerini birleştirerek, çabuk bir biçimde kargonun sahibine vermek için uygun görülen teslimat biçimi olandır. ikitelli kurye

İkitelliden Ulusa kurye dosyanızın yakın vakitle müşterimizden almış olarak, yazılmış olan bölgeye (normal kuryeden daha fazla çabuk) teslim edilmiş olması için mutlak kurmunuzun pakedini postalayarak, başka bir konuma uğramayarak yapılmış olan teslim şeklidir. İkitelliden Ulusa kurye sizlerin iletileri mevkisine teslim edilmeden, hiçbir şekilde bir sonraki işe girişimde bulunulamaz. Bu durumda, teslimatlarınız İstanbul’da yakın mesafede 40-45 dk. uzak mesafelerde yaklaşık olarak 90 dk. içinde moto kuryelerimizce alınarak, yazılan adrese teslim edilir.

ikitelli kurye

İkitelliden Ulusa kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, sabah vakti iş saatinin başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Ulusa kurye servisi olarak kurmumuzda saat 24:00’e varıncaya dek moto kurye olur. 21:30’dan sonra olan iletilerin özel durumuna göre ücreti işlem hizmeti tarafınca tespit edilir.

Posta rakamınız çok ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, biraz daha tutumlu duruma getirmiş olursunuz. Kurye, gece gündüz yalnız sizler için serviste bulunur. Aylık, haftalık yada yıllık kiralık olan moto kurye servisimiz sunulmaktadır. İkitelliden Ulusa kurye tutulma, iş yeriniz için daimi emekçi gibidir.
ikitelli kurye