Close

İkitelliden Topkapıya kurye - ikitelli kurye

İkitelliden Topkapıya kurye olarak, şirketimizle haberleşerek, hazırladığınız gönderilerin oldukça süratli yöntemle sizden alarak, belirtilmiş olan adrese götürmek için, moto kuryenin o bölgedeki diğer gönderilerini toplayıp, seri bir yöntemle iletinin sahibine ulaştırmak için tercih edilen gönderi şeklidir. ikitelli kurye

İkitelliden Topkapıya kurye kargonuzun en kısa zamanda siz müşteriden alınarak, belirtilen adrese (normal kuryeden daha süratli) ulaştırılmış olması için yalnızca firmanızın gönderisini ileterek, vesair adrese uğramadan uygulanan iletim yapısıdır. İkitelliden Topkapıya kurye sizlerin postaları yerine iletilmeden, asla 2. bir işe girişilmez. Böylelikle, gönderiniz şehiriçinde kısa uzaklıkta 40-45 dk. uzun aralıkta ortalama 90 dk. civarında moto kuryelerimizce alınmış olarak, söylenen adrese ulaştırılır.

ikitelli kurye

İkitelliden Topkapıya kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, gündüz vakti çalışma saatinin başlamasına kadar sürer. İkitelliden Topkapıya kurye hizmeti olarak şirketimizde saat 24:00’e kadar olan moto kurye mevcuttur. 21:30’dan sonra olan gönderilerin niteliğine göre maliyeti operasyon servisi ilgilileri karar verilir.

Gönderi miktarınız çok fazla ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, daha ekonomik çalışabilirsiniz. Kurye, gün boyu sadece size hizmet eder. Yıllık, aylık yada haftalık kiralık verilen moto kurye hizmetimiz bulunmaktadır. İkitelliden Topkapıya kurye kiralama, şirketiniz için kadrolu eleman gibidir.
ikitelli kurye