Close

İkitelliden Topçulara kurye - ikitelli kurye

İkitelliden Topçulara kurye olarak, bizimle iletişim kurarak, hazırladığınız iletilerin en süratli şekilde alınıp, belirtilen yere kargolamak için, moto kuryenin o mevkideki öteki postalarını toparlayıp, sürali bir şekilde ileti sahibine iletmek için ön görülen kargo şeklidir. ikitelli kurye

İkitelliden Topçulara kurye evrakınızın en yakın zamanda siz müşteriden alınarak, yazan mevkiye (normal kuryeden çok daha çabuk) kargolanması için mutlak şirketinizin kargosunu ulaştırarak, benzeri mevkiye gitmeden uygulanan posta şeklidir. İkitelliden Topçulara kurye sizin teslimatınız adresine gönderilmeden, kesinlikle başka bir işe girişilmez. Bu yöntemle, kargolarınız İstanbul’da kısa aralıkta 40-45 dk. uzun mesafede yaklaşık 90 dk. içinde moto kuryelerimizce alınarak, adrese verilir.

ikitelli kurye

İkitelliden Topçulara kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, sabah vakti iş zamanının başlamasına kadar sürer. İkitelliden Topçulara kurye servisi olarak işletmemizde saat 24:00’e varıncaya dek moto kurye aktif olarak bulunur. 21:30’dan sonraki teslimatların niceliğne göre ücreti operasyon servisi yetkilileri tespit edilir.

Kargo miktarınız çok fazla ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, daha ekonomik çalışabilirsiniz. Kurye, gün boyu sadece size hizmet eder. Aylık, yıllık veya haftalık kiralık olan moto kurye hizmetimiz bulunur. İkitelliden Topçulara kurye kiralama, işletmeniz için devamlı çalışan gibidir.
ikitelli kurye