Close

İkitelliden Teşvikiyeye kurye - ikitelli kurye

İkitelliden Teşvikiyeye kurye servisi olarak, bizlerle irtibat kurarak, hazır ettiğiniz postaların en hızlı yöntemle alarak, söylenen mevkiye teslim etmek için, moto kuryenin o yerdeki başka kargolarını toparlayarak, süratli bir biçimde teslimat sahibine götürmek için tavsiye edilen teslim biçimidir. ikitelli kurye

İkitelliden Teşvikiyeye kurye belgenizin tez vakitte siz müşterimizden teslim alınarak, söylenen yere (normal kuryeden daha fazla hızlı) nakledilmiş olması için yalnızca iş yerinizin teslimini kargolayarak, yanlış bölgeye ulaşmadan uygulanmış olan nakil yapısıdır. İkitelliden Teşvikiyeye kurye sizin gönderiniz bölgesine ulaştırılmadan, katiyen farklı bir işe başlanmaz. Bu şekilde, postalarınız şehiriçinde yakın aralıkta 40-45 dk. uzak mesafede hemen hemen 90 dk. civarında moto kuryelerimizce alınmış olarak, belirtilen kişiye postalanır.

ikitelli kurye

İkitelliden Teşvikiyeye kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, gündüz vakti çalışma zamanının başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Teşvikiyeye kurye hizmeti olarak iş yerimizde saat 24:00’e kadar olan moto kurye mevcut olarak bulunur. 21:30’dan sonra olan kargoların durumuna göre maliyeti operasyon hizmeti yetkililerince karar verilir.

Teslim ölçünüz çokça ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, daha tutumlu duruma getirebilirsiniz. Kurye, bütün gün yalnızca sizlere servis eder. Yıllık, haftalık veya aylık kiralık verilen moto kurye servisimiz mevcut olarak vardır. İkitelliden Teşvikiyeye kurye tutulma, işletme şirketiniz için sabit işçi gibidir.

ikitelli kurye