Close

İkitelliden Tekstilkente kurye - ikitelli kurye

İkitelliden Tekstilkente kurye olarak, işyerimizle telefonlaşarak, hazır ettiğiniz gönderilerin oldukça hızlı şekilde sizlerden alınıp, söylenmiş olan konuma götürmek için, moto kuryenin o adresteki farklı gönderilerini biriktirip, hızlı bir şekilde sahibine teslim etmek için doğru görülen gönderi biçimidir. ikitelli kurye

İkitelliden Tekstilkente kurye iletinizin kısa vakitte siz müşterimizden teslim alınarak, belirtilmiş olan konuma (normal kuryeden daha tez) iletilmesi için mutlak kurmunuzun gönderisini ileterek, vesair yere gidilmeden uygulanmış olan teslim şeklidir. İkitelliden Tekstilkente kurye sizin iletiniz konumuna yollanmadan, imkansız sıradaki işe başlanmaz. Böylece, gönderiniz İstanbul’da yakın mesafede 40-45 dk. uzak aralıkta ortalama olarak 90 dk. içinde moto kuryelerimizce alınarak, yazılan yere ulaştırılır.

ikitelli kurye

İkitelliden Tekstilkente kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, sabah vakti iş saatinin başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Tekstilkente kurye servisi olarak kurmumuzda saat 24:00’e varıncaya dek moto kurye mevcuttur. 21:30’dan sonraki gönderilerin özelliğine göre ücreti operasyon hizmeti tarafınca tespit edilir.

Gönderi ölçünüz çokça ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, daha tutumlu duruma getirebilirsiniz. Kurye, bütün gün yalnızca sizlere servis eder. Aylık, haftalık veya yıllık kiralık olan moto kurye servisimiz bulunmaktadır. İkitelliden Tekstilkente kurye tutulma, şirketiniz için güvenilir personel gibidir.
ikitelli kurye