Close

İkitelliden Tarabyaya kurye - ikitelli kurye

İkitelliden Tarabyaya kurye servisi olarak, işletme şirketimizle görüşerek, paketlediğiniz paketlerin oldukça seri yöntemle sizden alarak, yazılmış olan bölgeye iletmek için, moto kuryenin o konumdaki benzer paketlerini birleştirerek, hızlı bir biçimde paket sahibine vermek için uygun görülen ileti şekli olandır. ikitelli kurye

İkitelliden Tarabyaya kurye teslimatınızın yakın zamanla müsteriden alarak, istenilmiş olan bölgeye (normal kuryeden çok daha süratli) ulaştırılması için yalnızca firmanızın teslimatını naklederek, başka konuma uğramayarak yapılan iletim yapısıdır. İkitelliden Tarabyaya kurye sizin postanız mevkisine teslim edilmeden, hiçbir şekilde bir sonraki işe girişim olmaz. Bu durumda, paketleriniz şehiriçinde kısa uzaklıkta 40-45 dk. uzun aralıklarda yaklaşık olarak 90 dk. civarında moto kuryelerimizce alınmış olarak, söylenen yere gönderilir.

ikitelli kurye

İkitelliden Tarabyaya kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, gündüz vakti çalışma saatinin başlamasına kadar sürer. İkitelliden Tarabyaya kurye hizmeti olarak şirketimizde saat 24:00’e kadar olan moto kurye bulunur. 21:30’dan sonraki isteklerin özel durumuna göre maliyeti işlem servisi ilgilileri karar verilir.

İleti sayınız çok bol ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, biraz daha ekonomik çalışmış olursunuz. Kurye, 57 saat boyunca bir tek sizin için hizmette bulunur. Yıllık, aylık veya haftalık kiralık verilen moto kurye hizmetimiz mevcuttur. İkitelliden Tarabyaya kurye kiralama, kurumunuz için daimi emekçi gibidir.
ikitelli kurye