Close

İkitelliden Taksime kurye - ikitelli kurye

İkitelliden Taksime kurye hizmeti olarak, firmamızla irtibata geçerek, paket ettiğiniz teslimlerin en çabuk yöntemle alarak, istenen yere göndermek için, moto kuryenin o mevkideki öteki teslimatlarını toparlayıp, çabuk bir yöntemle teslimatın sahibine iletmek için ön görülen paket biçimi olandır. ikitelli kurye

İkitelliden Taksime kurye dosyanızın en yakın vakitle müşterimizden almış olarak, belirtilen mevkiye (normal kuryeden daha hızlı) götürülmesi için yalnızca iş yerinizin iletisini paketleyerek, doğru olmayan mevkiye gitmeden yapılmış olan nakil yapısıdır. İkitelliden Taksime kurye sizlerin paketleri adresine gönderilmeden, kesinlikle başka bir işe girişimde bulunulamaz. Bu yöntemle, teslimleriniz şehiriçinde yakın aralıkta 40-45 dk. uzak mesafelerde yaklaşık 90 dk. civarında moto kuryelerimizce alınmış olarak, söylenen adrese kargolanır.

ikitelli kurye

İkitelliden Taksime kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, gündüz vakti çalışma zamanının başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Taksime kurye hizmeti olarak iş yerimizde saat 24:00’e kadar olan moto kurye vardır. 21:30’dan sonraki paketlerin niceliğne göre maliyeti işlem hizmeti yetkililerince karar verilir.

Teslimat rakamınız çok ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, biraz daha tutumlu duruma getirmiş olursunuz. Kurye, gece gündüz yalnız sizler için serviste bulunur. Yıllık, haftalık yıllık aylık kiralık verilen moto kurye servisimiz mevcut olarak bulunur. İkitelliden Taksime kurye tutulma, şirketiniz için devamlı çalışan gibidir.
ikitelli kurye