Close

İkitelliden Sultangaziye kurye - ikitelli kurye

İkitelliden Sultangaziye kurye olarak, şirketimizle haberleşerek, hazırladığınız teslimatların oldukça süratli biçimde sizden alınıp, belirtilmiş olan mevkiye ulaştırmak için, moto kuryenin o yerdeki başka teslimlerini toparlayarak, seri bir şekilde alıcıya götürmek için tavsiye edilen teslimat şeklidir. ikitelli kurye

İkitelliden Sultangaziye kurye kargonuzun tez zamanda siz müşteriden alınarak, istenilen yere (normal kuryeden daha çabuk) teslim edilmesi için salt işletmenizin pakedini postalayarak, başka bir bölgeye ulaşmadan uygulanan teslimat biçimidir. İkitelliden Sultangaziye kurye sizin kargonuz bölgesine ulaştırılmadan, katiyen farklı bir işe girişilmez. Bu şekilde, teslimatlarınız İstanbul içinde kısa mesafede 40-45 dk. uzun aralıkta hemen hemen 90 dk. içerisinde moto kuryelerimizce alınıp, belirtilen yere teslim edilir.

ikitelli kurye

İkitelliden Sultangaziye kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, sabahleyin mesai saatinin başlamasına kadar sürer. İkitelliden Sultangaziye kurye olarak firmamızda saat 24:00’e kadar moto kurye olur. 21:30’dan sonraki iletilerin durumuna göre fiyatı operasyon servisi tarafından saptanır.

Posta miktarınız çok fazla ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, daha ekonomik çalışabilirsiniz. Kurye, gün boyu sadece size hizmet eder. Haftalık, aylık veya yıllık kiralık moto kurye hizmetimiz sunulmaktadır. İkitelliden Sultangaziye kurye kiralama, iş yeriniz için sabit işçi gibidir.
ikitelli kurye