Close

İkitelliden Suadiyeye kurye - ikitelli kurye

İkitelliden Suadiyeye kurye hizmeti olarak, bizimle iletişim kurarak, hazırladığınız kargoların en süratli yöntemle sizden alarak, belirtilen konuma postalamak için, moto kuryenin o adresteki farklı iletilerini biriktirip, seri bir yöntemle iletinin sahibine teslim etmek için doğru görülen posta şeklidir. ikitelli kurye

İkitelliden Suadiyeye kurye evrakınızın kısa zamanda siz müşteriden alınarak, söylenen konuma (normal kuryeden daha fazla süratli) postalanmış olması için yalnızca firmanızın postasını göndererek, farklı yere gidilmeden uygulanan iletim yapısıdır. İkitelliden Suadiyeye kurye sizlerin teslimleri konumuna yollanmadan, imkansız sıradaki işe girişilmez. Böylece, iletileriniz şehiriçinde kısa uzaklıkta 40-45 dk. uzun mesafede ortalama olarak 90 dk. civarında moto kuryelerimizce alınmış olarak, belirtilen kişiye iletilir.

ikitelli kurye

İkitelliden Suadiyeye kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, gündüz vakti çalışma saatinin başlamasına kadar sürer. İkitelliden Suadiyeye kurye hizmeti olarak şirketimizde saat 24:00’e kadar olan moto kurye aktiftir. 21:30’dan sonraki siparişlerin özelliğine göre maliyeti operasyon servisi ilgilileri karar verilir.

Paket miktarınız çok fazla ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, daha ekonomik çalışabilirsiniz. Kurye, gün boyu sadece size hizmet eder. Yıllık, aylık yada haftalık kiralık verilen moto kurye hizmetimiz vardır. İkitelliden Suadiyeye kurye kiralama, firmanız için güvenilir personel gibidir.

ikitelli kurye