Close

İkitelliden Şişliye kurye - ikitelli kurye

İkitelliden Şişliye kurye olarak, bizlerle irtibat kurarak, hazır ettiğiniz iletilerin en hızlı biçimde sizlerden alarak, söylenen bölgeye kargolamak için, moto kuryenin o konumdaki benzer postalarını birleştirerek, hızlı bir yöntemle posta sahibine vermek için uygun görülen kargo biçimidir. ikitelli kurye

İkitelliden Şişliye kurye belgenizin yakın vakitte siz müşterimizden teslim alınarak, söylenmiş olan bölgeye (normal kuryeden daha fazla çabuk) kargolanmış olması için salt işletme şirketinizin kargosunu ulaştırarak, benzeri konuma uğramayarak uygulanmış olan kargo biçimidir. İkitelliden Şişliye kurye sizlerin teslimatları mevkisine teslim edilmeden, hiçbir şekilde bir sonraki işe başlanmaz. Bu durumda, kargolarınız İstanbul içinde yakın uzaklıkta 40-45 dk. uzak mesafede yaklaşık olarak 90 dk. içerisinde moto kuryelerimizce alınıp, belirtilen adrese verilir.

ikitelli kurye

İkitelliden Şişliye kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, sabahleyin mesai zamanının başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Şişliye kurye olarak işletme şirketimizde saat 24:00’e kadar moto kurye aktif olarak bulunur. 21:30’dan sonra olan şiparişlerin özel durumuna göre fiyatı operasyon hizmeti ilgililerince saptanır.

Kargo ölçünüz çokça ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, daha tutumlu duruma getirebilirsiniz. Kurye, bütün gün yalnızca sizlere servis eder. Haftalık, yıllık yada aylık kiralık moto kurye servisimiz bulunur. İkitelliden Şişliye kurye tutulma, işletmeniz için daimi emekçi gibidir.
ikitelli kurye