Close

İkitelliden Şişhaneye kurye - ikitelli kurye

İkitelliden Şişhaneye kurye servisi olarak, kurumumuzla iletişime geçerek, paketlediğiniz postaların en seri şekilde alınıp, yazılan adrese teslim etmek için, moto kuryenin o bölgedeki diğer kargolarını toplayıp, süratli bir yöntemle postanın sahibine ulaştırmak için tercih edilen teslim şekli olandır. ikitelli kurye

İkitelliden Şişhaneye kurye postanızın en kısa zamanla müsteriden alarak, yazılmış olan adrese (normal kuryeden daha süratli) nakledilmesi için mutlak şirketinizin teslimini kargolayarak, yanlış adrese uğramadan yapılan posta şeklidir. İkitelliden Şişhaneye kurye sizin paketiniz yerine iletilmeden, asla 2. bir işe girişim olmaz. Böylelikle, postalarınız İstanbul’da kısa aralıkta 40-45 dk. uzun mesafelerde ortalama 90 dk. içinde moto kuryelerimizce alınarak, yazılan adrese postalanır.

ikitelli kurye

İkitelliden Şişhaneye kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, sabah vakti iş zamanının başlamasına kadar sürer. İkitelliden Şişhaneye kurye servisi olarak işletmemizde saat 24:00’e varıncaya dek moto kurye mevcut olarak bulunur. 21:30’dan sonraki kargoların niteliğine göre ücreti işlem servisi yetkilileri tespit edilir.

Teslim sayınız çok bol ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, biraz daha ekonomik çalışmış olursunuz. Kurye, 56 saat boyunca bir tek sizin için hizmette bulunur. Aylık, yıllık yada haftalık kiralık olan moto kurye hizmetimiz mevcut olarak vardır. İkitelliden Şişhaneye kurye kiralama, işletme şirketiniz için kadrolu eleman gibidir.
ikitelli kurye