Close

İkitelliden Sirkeciye kurye - ikitelli kurye

İkitelliden Sirkeciye kurye olarak, işletme şirketimizle görüşerek, paketlediğiniz gönderilerin oldukça seri biçimde sizden alınıp, yazılmış olan yere götürmek için, moto kuryenin o mevkideki öteki gönderilerini toparlayıp, çabuk bir şekilde paketin sahibine iletmek için ön görülen gönderi şekli olandır. ikitelli kurye

İkitelliden Sirkeciye kurye teslimatınızın en yakın zamanla müsteriden alarak, alıcı mevkiye (normal kuryeden çok daha çabuk) teslim edilmiş olması için salt işletmenizin gönderisini ileterek, vesair mevkiye gitmeden yapılan teslimat biçimidir. İkitelliden Sirkeciye kurye sizlerin iletileri adresine gönderilmeden, kesinlikle başka bir işe girişim olmaz. Bu yöntemle, gönderiniz İstanbul içinde kısa mesafede 40-45 dk. uzun aralıklarda yaklaşık 90 dk. içerisinde moto kuryelerimizce alınıp, alıcıya ulaştırılır.

ikitelli kurye

İkitelliden Sirkeciye kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, sabahleyin mesai saatinin başlamasına kadar sürer. İkitelliden Sirkeciye kurye olarak firmamızda saat 24:00’e kadar moto kurye mevcuttur. 21:30’dan sonra olan teslimlerin niceliğne göre fiyatı işlem servisi tarafından saptanır.

Gönderi sayınız çok bol ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, biraz daha ekonomik çalışmış olursunuz. Kurye, 55 saat boyunca bir tek sizin için hizmette bulunur. Haftalık, aylık yada yıllık kiralık moto kurye hizmetimiz bulunmaktadır. İkitelliden Sirkeciye kurye kiralama, şirketiniz için devamlı çalışan gibidir.
ikitelli kurye