Close

İkitelliden Şirinevlere kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Şirinevlere kurye servisi olarak, işletmemizle konuşarak, paket ettiğiniz paketlerin oldukça çabuk şekilde sizlerden alınıp, istenmiş olan mevkiye iletmek için, moto kuryenin o yerdeki başka paketlerini toparlayarak, çabuk bir biçimde kargonun sahibine götürmek için tavsiye edilen ileti biçimi olandır. ikitelli moto kurye

İkitelliden Şirinevlere kurye paketinizin tez vakitle müşterimizden almış olarak, yazan yere (normal kuryeden daha fazla hızlı) ulaştırılmış olması için mutlak kurmunuzun teslimatını naklederek, başka bölgeye ulaşmadan yapılmış olan teslim şeklidir. İkitelliden Şirinevlere kurye sizlerin postaları bölgesine ulaştırılmadan, katiyen farklı bir işe girişimde bulunulamaz. Bu şekilde, paketleriniz İstanbul’da yakın mesafede 40-45 dk. uzak aralıklarda hemen hemen 90 dk. içinde moto kuryelerimizce alınarak, adrese gönderilir.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Şirinevlere kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, sabah vakti iş saatinin başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Şirinevlere kurye servisi olarak kurmumuzda saat 24:00’e varıncaya dek moto kurye bulunur. 21:30’dan sonra olan teslimatların durumuna göre ücreti işlem hizmeti tarafınca tespit edilir.

İleti rakamınız çok ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, biraz daha tutumlu duruma getirmiş olursunuz. Kurye, gece gündüz yalnız sizler için serviste bulunur. Aylık, haftalık yada yıllık kiralık olan moto kurye servisimiz mevcuttur. İkitelliden Şirinevlere kurye tutulma, kurumunuz için sabit işçi gibidir.
ikitelli moto kurye