Close

İkitelliden Seyrantepeye kurye - ikitelli kurye

İkitelliden Seyrantepeye kurye servisi olarak, firmamızla irtibata geçerek, paket ettiğiniz postaların en çabuk biçimde sizlerden alarak, istenen konuma teslim etmek için, moto kuryenin o adresteki farklı kargolarını biriktirip, seri bir biçimde kargo sahibine teslim etmek için doğru görülen teslim biçimi olandır. ikitelli kurye

İkitelliden Seyrantepeye kurye dosyanızın kısa vakitle müşterimizden almış olarak, istenilen konuma (normal kuryeden daha tez) kargolanması için salt işletme şirketinizin teslimini kargolayarak, yanlış yere gidilmeden yapılmış olan kargo biçimidir. İkitelliden Seyrantepeye kurye sizin teslimatınız konumuna yollanmadan, imkansız sıradaki işe girişimde bulunulamaz. Böylece, postalarınız İstanbul içinde yakın uzaklıkta 40-45 dk. uzak mesafelerde ortalama olarak 90 dk. içerisinde moto kuryelerimizce alınıp, belirtilen yere postalanır.

ikitelli kurye

İkitelliden Seyrantepeye kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, sabahleyin mesai zamanının başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Seyrantepeye kurye olarak işletme şirketimizde saat 24:00’e kadar moto kurye mevcut olarak bulunur. 21:30’dan sonra olan iletilerin özelliğine göre fiyatı işlem hizmeti ilgililerince saptanır.

Teslim rakamınız çok ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, biraz daha tutumlu duruma getirmiş olursunuz. Kurye, gece gündüz yalnız sizler için serviste bulunur. Haftalık, yıllık veya aylık kiralık moto kurye servisimiz mevcut olarak vardır. İkitelliden Seyrantepeye kurye tutulma, işletme şirketiniz için güvenilir personel gibidir.
ikitelli kurye