Close

İkitelliden Şerifaliye kurye - ikitelli kurye

İkitelliden Şerifaliye kurye hizmeti olarak, şirketimizle haberleşerek, hazırladığınız teslimlerin oldukça süratli şekilde alınıp, belirtilmiş olan bölgeye göndermek için, moto kuryenin o konumdaki benzer teslimatlarını birleştirerek, sürali bir şekilde ileti sahibine vermek için uygun görülen paket şeklidir. ikitelli kurye

İkitelliden Şerifaliye kurye kargonuzun yakın zamanda siz müşteriden alınarak, belirtilmiş olan bölgeye (normal kuryeden çok daha süratli) nakledilmiş olması için mutlak şirketinizin iletisini paketleyerek, doğru olmayan konuma uğramayarak uygulanan posta şeklidir. İkitelliden Şerifaliye kurye sizin gönderiniz mevkisine teslim edilmeden, hiçbir şekilde bir sonraki işe girişilmez. Bu durumda, teslimleriniz İstanbul’da kısa aralıkta 40-45 dk. uzun aralıkta yaklaşık olarak 90 dk. içinde moto kuryelerimizce alınarak, yazılan yere kargolanır.

ikitelli kurye

İkitelliden Şerifaliye kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, sabah vakti iş zamanının başlamasına kadar sürer. İkitelliden Şerifaliye kurye servisi olarak işletmemizde saat 24:00’e varıncaya dek moto kurye vardır. 21:30’dan sonra olan gönderilerin özel durumuna göre ücreti operasyon servisi yetkilileri tespit edilir.

Teslimat miktarınız çok fazla ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, daha ekonomik çalışabilirsiniz. Kurye, gün boyu sadece size hizmet eder. Aylık, yıllık veya haftalık kiralık olan moto kurye hizmetimiz mevcut olarak bulunur. İkitelliden Şerifaliye kurye kiralama, şirketiniz için daimi emekçi gibidir.
ikitelli kurye