Close

İkitelliden Şenlikköye kurye - ikitelli kurye

İkitelliden Şenlikköye kurye olarak, işyerimizle telefonlaşarak, hazır ettiğiniz teslimatların oldukça hızlı yöntemle alarak, söylenmiş olan adrese ulaştırmak için, moto kuryenin o bölgedeki diğer teslimlerini toplayıp, süratli bir biçimde teslimat sahibine ulaştırmak için tercih edilen teslimat biçimidir. ikitelli kurye

İkitelliden Şenlikköye kurye iletinizin en kısa vakitte siz müşterimizden teslim alınarak, istenilmiş olan adrese (normal kuryeden çok daha hızlı) götürülmüş olması için yalnızca iş yerinizin pakedini postalayarak, başka bir adrese uğramadan uygulanmış olan nakil yapısıdır. İkitelliden Şenlikköye kurye sizlerin kargoları yerine iletilmeden, asla 2. bir işe başlanmaz. Böylelikle, teslimatlarınız şehiriçinde yakın aralıkta 40-45 dk. uzak aralıkta ortalama 90 dk. civarında moto kuryelerimizce alınmış olarak, söylenen yere teslim edilir.

ikitelli kurye

İkitelliden Şenlikköye kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, gündüz vakti çalışma zamanının başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Şenlikköye kurye hizmeti olarak iş yerimizde saat 24:00’e kadar olan moto kurye olur. 21:30’dan sonra olan isteklerin niteliğine göre maliyeti operasyon hizmeti yetkililerince karar verilir.

Posta ölçünüz çokça ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, daha tutumlu duruma getirebilirsiniz. Kurye, bütün gün yalnızca sizlere servis eder. Yıllık, haftalık veya aylık kiralık verilen moto kurye servisimiz sunulmaktadır. İkitelliden Şenlikköye kurye tutulma, iş yeriniz için kadrolu eleman gibidir.
ikitelli kurye