Close

İkitelliden Sarıyere kurye - ikitelli kurye

İkitelliden Sarıyere kurye olarak, kurumumuzla iletişime geçerek, paketlediğiniz iletilerin en seri yöntemle sizden alarak, yazılan mevkiye kargolamak için, moto kuryenin o yerdeki başka postalarını toparlayarak, hızlı bir biçimde paket sahibine götürmek için tavsiye edilen kargo şekli olandır. ikitelli kurye

İkitelliden Sarıyere kurye postanızın tez zamanla müsteriden alarak, belirtilen yere (normal kuryeden daha çabuk) postalanması için yalnızca firmanızın kargosunu ulaştırarak, benzeri bölgeye ulaşmadan yapılan iletim yapısıdır. İkitelliden Sarıyere kurye sizin tesliminiz bölgesine ulaştırılmadan, katiyen farklı bir işe girişim olmaz. Bu şekilde, kargolarınız şehiriçinde kısa uzaklıkta 40-45 dk. uzun mesafelerde hemen hemen 90 dk. civarında moto kuryelerimizce alınmış olarak, söylenen adrese verilir.

ikitelli kurye

İkitelliden Sarıyere kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, gündüz vakti çalışma saatinin başlamasına kadar sürer. İkitelliden Sarıyere kurye hizmeti olarak şirketimizde saat 24:00’e kadar olan moto kurye aktif olarak bulunur. 21:30’dan sonra olan paketlerin durumuna göre maliyeti işlem servisi ilgilileri karar verilir.

Kargo sayınız çok bol ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, biraz daha ekonomik çalışmış olursunuz. Kurye, 54 saat boyunca bir tek sizin için hizmette bulunur. Yıllık, aylık veya haftalık kiralık verilen moto kurye hizmetimiz bulunur. İkitelliden Sarıyere kurye kiralama, işletmeniz için sabit işçi gibidir.
ikitelli kurye