Close

İkitelliden Ramiye kurye - ikitelli kurye

 

İkitelliden Ramiye kurye hizmeti olarak, işletmemizle konuşarak, paket ettiğiniz kargoların oldukça çabuk biçimde sizlerden alarak, istenmiş olan adrese postalamak için, moto kuryenin o bölgedeki diğer iletilerini toplayıp, seri bir biçimde kargo sahibine ulaştırmak için tercih edilen posta biçimi olandır. ikitelli kurye

İkitelliden Ramiye kurye paketinizin en kısa vakitle müşterimizden almış olarak, alıcı adrese (normal kuryeden çok daha hızlı) postalanması için salt işletme şirketinizin postasını göndererek, farklı adrese uğramadan yapılmış olan kargo biçimidir. İkitelliden Ramiye kurye sizin tesliminiz yerine iletilmeden, asla 2. bir işe girişimde bulunulamaz. Böylelikle, iletileriniz İstanbul içinde yakın uzaklıkta 40-45 dk. uzak aralıklarda ortalama 90 dk. içerisinde moto kuryelerimizce alınıp, alıcıya iletilir.

ikitelli kurye

İkitelliden Ramiye kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, sabahleyin mesai zamanının başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Ramiye kurye olarak işletme şirketimizde saat 24:00’e kadar moto kurye aktiftir. 21:30’dan sonraki teslimlerin niteliğine göre fiyatı işlem hizmeti ilgililerince saptanır.

Paket rakamınız çok ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, biraz daha tutumlu duruma getirmiş olursunuz. Kurye, gece gündüz yalnız sizler için serviste bulunur. Haftalık, yıllık veya aylık kiralık moto kurye servisimiz vardır. İkitelliden Ramiye kurye tutulma, firmanız için kadrolu eleman gibidir.
ikitelli kurye