Close

İkitelliden Osmanbeye kurye - ikitelli kurye

İkitelliden Osmanbeye kurye hizmeti olarak, bizlerle irtibat kurarak, hazır ettiğiniz kargoların en hızlı şekilde sizlerden alınıp, söylenen yere postalamak için, moto kuryenin o mevkideki öteki iletilerini toparlayıp, hızlı bir şekilde sahibine iletmek için ön görülen posta biçimidir. ikitelli kurye

İkitelliden Osmanbeye kurye belgenizin en yakın vakitte siz müşterimizden teslim alınarak, yazılmış olan mevkiye (normal kuryeden daha hızlı) ulaştırılması için mutlak kurmunuzun postasını göndererek, farklı mevkiye gitmeden uygulanmış olan teslim şeklidir. İkitelliden Osmanbeye kurye sizin postanız adresine gönderilmeden, kesinlikle başka bir işe başlanmaz. Bu yöntemle, iletileriniz İstanbul’da yakın mesafede 40-45 dk. uzak mesafede yaklaşık 90 dk. içinde moto kuryelerimizce alınarak, yazılan adrese iletiliri.

ikitelli kurye

İkitelliden Osmanbeye kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, sabah vakti iş saatinin başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Osmanbeye kurye servisi olarak kurmumuzda saat 24:00’e varıncaya dek moto kurye aktiftir. 21:30’dan sonra olan kargoların niceliğne göre ücreti operasyon hizmeti tarafınca tespit edilir.

Paket ölçünüz çokça ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, daha tutumlu duruma getirebilirsiniz. Kurye, bütün gün yalnızca sizlere servis eder. Aylık, haftalık veya yıllık kiralık olan moto kurye servisimiz vardır. İkitelliden Osmanbeye kurye tutulma, firmanız için devamlı çalışan gibidir.

ikitelli kurye