Close

İkitelliden Ortaköye kurye - ikitelli kurye

İkitelliden Ortaköye kurye olarak, işletme şirketimizle görüşerek, paketlediğiniz teslimatların oldukça seri şekilde alınıp, yazılmış olan konuma ulaştırmak için, moto kuryenin o adresteki farklı teslimlerini biriktirip, süratli bir yöntemle postanın sahibine teslim etmek için doğru görülen teslimat şekli olandır. ikitelli kurye

İkitelliden Ortaköye kurye teslimatınızın kısa zamanla müsteriden alarak, yazan konuma (normal kuryeden daha fazla süratli) götürülmesi için mutlak şirketinizin pakedini postalayarak, başka bir yere gidilmeden yapılan posta şeklidir. İkitelliden Ortaköye kurye sizlerin paketleri konumuna yollanmadan, imkansız sıradaki işe girişim olmaz. Böylece, teslimatlarınız İstanbul’da kısa aralıkta 40-45 dk. uzun aralıklarda ortalama olarak 90 dk. içinde moto kuryelerimizce alınarak, adrese teslim edilir.

ikitelli kurye

İkitelliden Ortaköye kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, sabah vakti iş zamanının başlamasına kadar sürer. İkitelliden Ortaköye kurye servisi olarak işletmemizde saat 24:00’e varıncaya dek moto kurye olur. 21:30’dan sonraki isteklerin özelliğine göre ücreti işlem servisi yetkilileri tespit edilir.

Posta sayınız çok bol ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, biraz daha ekonomik çalışmış olursunuz. Kurye, 53 saat boyunca bir tek sizin için hizmette bulunur. Aylık, yıllık yada haftalık kiralık olan moto kurye hizmetimiz sunulmaktadır. İkitelliden Ortaköye kurye kiralama, iş yeriniz için güvenilir personel gibidir.
ikitelli kurye