Close

İkitelliden Okmeydanına kurye - ikitelli kurye

İkitelliden Okmeydanına kurye olarak, işletmemizle konuşarak, paket ettiğiniz gönderilerin oldukça çabuk yöntemle alarak, istenmiş olan bölgeye götürmek için, moto kuryenin o konumdaki benzer gönderilerini birleştirerek, çabuk bir yöntemle teslimatın sahibine vermek için uygun görülen gönderi biçimi olandır. ikitelli kurye

İkitelliden Okmeydanına kurye paketinizin yakın vakitle müşterimizden almış olarak, söylenen bölgeye (normal kuryeden daha fazla çabuk) teslim edilmesi için yalnızca iş yerinizin gönderisini ileterek, vesair konuma uğramayarak yapılmış olan nakil yapısıdır. İkitelliden Okmeydanına kurye sizin kargonuz mevkisine teslim edilmeden, hiçbir şekilde bir sonraki işe girişimde bulunulamaz. Bu durumda, gönderiniz şehiriçinde yakın aralıkta 40-45 dk. uzak aralıklarda yaklaşık olarak 90 dk. civarında moto kuryelerimizce alınmış olarak, belirtilen kişiye ulaştırılır.

ikitelli kurye

İkitelliden Okmeydanına kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, gündüz vakti çalışma zamanının başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Okmeydanına kurye hizmeti olarak iş yerimizde saat 24:00’e kadar olan moto kurye mevcuttur. 21:30’dan sonraki teslimlerin özel durumuna göre maliyeti işlem hizmeti yetkililerince karar verilir.

Gönderi rakamınız çok ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, biraz daha tutumlu duruma getirmiş olursunuz. Kurye, gece gündüz yalnız sizler için serviste bulunur. Yıllık, haftalık yıllık aylık kiralık verilen moto kurye servisimiz bulunmaktadır. İkitelliden Okmeydanına kurye tutulma, şirketiniz için daimi emekçi gibidir.
ikitelli kurye