Close

İkitelliden Nişantaşına kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Nişantaşına kurye servisi olarak, bizimle iletişim kurarak, hazırladığınız paketlerin en süratli biçimde sizden alınıp, belirtilen adrese iletmek için, moto kuryenin o bölgedeki diğer paketlerini toplayıp, seri bir şekilde alıcıya ulaştırmak için tercih edilen ileti şeklidir. ikitelli moto kurye

İkitelliden Nişantaşına kurye evrakınızın en kısa zamanda siz müşteriden alınarak, söylenmiş olan adrese (normal kuryeden daha süratli) iletilmesi için salt işletmenizin teslimatını naklederek, başka adrese uğramadan uygulanan teslimat biçimidir. İkitelliden Nişantaşına kurye sizin iletiniz yerine iletilmeden, asla 2. bir işe girişilmez. Böylelikle, paketleriniz İstanbul içinde kısa mesafede 40-45 dk. uzun mesafede ortalama 90 dk. içerisinde moto kuryelerimizce alınıp, belirtilen adrese gönderilir.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Nişantaşına kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, sabahleyin mesai saatinin başlamasına kadar sürer. İkitelliden Nişantaşına kurye olarak firmamızda saat 24:00’e kadar moto kurye bulunur. 21:30’dan sonraki teslimatların niteliğine göre fiyatı operasyon servisi tarafından saptanır.

İleti miktarınız çok fazla ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, daha ekonomik çalışabilirsiniz. Kurye, gün boyu sadece size hizmet eder. Haftalık, aylık veya yıllık kiralık moto kurye hizmetimiz mevcuttur. İkitelliden Nişantaşına kurye kiralama, kurumunuz için kadrolu eleman gibidir.
ikitelli moto kurye