Close

İkitelliden Modaya kurye - ikitelli kurye

İkitelliden Modaya kurye hizmeti olarak, kurumumuzla iletişime geçerek, paketlediğiniz kargoların en seri biçimde sizden alınıp, yazılan bölgeye postalamak için, moto kuryenin o konumdaki benzer iletilerini birleştirerek, çabuk bir şekilde paketin sahibine vermek için uygun görülen posta şekli olandır. ikitelli kurye

İkitelliden Modaya kurye postanızın yakın zamanla müsteriden alarak, istenilen bölgeye (normal kuryeden çok daha süratli) ulaştırılmış olması için salt işletmenizin postasını göndererek, farklı konuma uğramayarak yapılan teslimat biçimidir. İkitelliden Modaya kurye sizlerin postaları mevkisine teslim edilmeden, hiçbir şekilde bir sonraki işe girişim olmaz. Bu durumda, iletileriniz İstanbul içinde kısa mesafede 40-45 dk. uzun mesafelerde yaklaşık olarak 90 dk. içerisinde moto kuryelerimizce alınıp, belirtilen yere iletiliri.

ikitelli kurye

İkitelliden Modaya kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, sabahleyin mesai saatinin başlamasına kadar sürer. İkitelliden Modaya kurye olarak firmamızda saat 24:00’e kadar moto kurye aktiftir. 21:30’dan sonraki kargoların özel durumuna göre fiyatı işlem servisi tarafından saptanır.

Paket sayınız çok bol ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, biraz daha ekonomik çalışmış olursunuz. Kurye, 52 saat boyunca bir tek sizin için hizmette bulunur. Haftalık, aylık yada yıllık kiralık moto kurye hizmetimiz vardır. İkitelliden Modaya kurye kiralama, firmanız için daimi emekçi gibidir.
ikitelli kurye