Close

İkitelliden Mertere kurye - ikitelli kurye

İkitelliden Mertere kurye olarak, firmamızla irtibata geçerek, paket ettiğiniz iletilerin en çabuk şekilde sizlerden alınıp, istenen adrese kargolamak için, moto kuryenin o bölgedeki diğer postalarını toplayıp, çabuk bir biçimde kargonun sahibine ulaştırmak için tercih edilen kargo biçimi olandır. ikitelli kurye

İkitelliden Mertere kurye dosyanızın en kısa vakitle müşterimizden almış olarak, belirtilmiş olan adrese (normal kuryeden çok daha hızlı) postalanmış olması için mutlak kurmunuzun kargosunu ulaştırarak, benzeri adrese uğramadan yapılmış olan teslim şeklidir. İkitelliden Mertere kurye sizlerin teslimleri yerine iletilmeden, asla 2. bir işe girişimde bulunulamaz. Böylelikle, kargolarınız İstanbul’da yakın mesafede 40-45 dk. uzak mesafelerde ortalama 90 dk. içinde moto kuryelerimizce alınarak, yazılan yere verilir.

ikitelli kurye

İkitelliden Mertere kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, sabah vakti iş saatinin başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Mertere kurye servisi olarak kurmumuzda saat 24:00’e varıncaya dek moto kurye aktif olarak bulunur. 21:30’dan sonraki paketlerin niteliğine göre ücreti işlem hizmeti tarafınca tespit edilir.

Kargo rakamınız çok ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, biraz daha tutumlu duruma getirmiş olursunuz. Kurye, gece gündüz yalnız sizler için serviste bulunur. Aylık, haftalık yada yıllık kiralık olan moto kurye servisimiz bulunur. İkitelliden Mertere kurye tutulma, işletmeniz için kadrolu eleman gibidir.
ikitelli kurye