Close

İkitelliden Mecidiyeköye kurye - ikitelli kurye

İkitelliden Mecidiyeköye kurye servisi olarak, şirketimizle haberleşerek, hazırladığınız postaların oldukça süratli yöntemle sizden alarak, belirtilmiş olan yere teslim etmek için, moto kuryenin o mevkideki öteki kargolarını toparlayıp, seri bir yöntemle iletinin sahibine iletmek için ön görülen teslim şeklidir. ikitelli kurye

İkitelliden Mecidiyeköye kurye kargonuzun en yakın zamanda siz müşteriden alınarak, istenilmiş olan mevkiye (normal kuryeden çok daha çabuk) kargolanmış olması için yalnızca firmanızın teslimini kargolayarak, yanlış mevkiye gitmeden uygulanan iletim yapısıdır. İkitelliden Mecidiyeköye kurye sizlerin teslimatları adresine gönderilmeden, kesinlikle başka bir işe girişilmez. Bu yöntemle, postalarınız şehiriçinde kısa uzaklıkta 40-45 dk. uzun aralıkta yaklaşık 90 dk. civarında moto kuryelerimizce alınmış olarak, söylenen yere postalanır.

ikitelli kurye

İkitelliden Mecidiyeköye kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, gündüz vakti çalışma saatinin başlamasına kadar sürer. İkitelliden Mecidiyeköye kurye hizmeti olarak şirketimizde saat 24:00’e kadar olan moto kurye mevcut olarak bulunur. 21:30’dan sonraki iletilerin niceliğne göre maliyeti operasyon servisi ilgilileri karar verilir.

Teslim miktarınız çok fazla ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, daha ekonomik çalışabilirsiniz. Kurye, gün boyu sadece size hizmet eder. Yıllık, aylık yada haftalık kiralık verilen moto kurye hizmetimiz mevcut olarak vardır. İkitelliden Mecidiyeköye kurye kiralama, işletme şirketiniz için devamlı çalışan gibidir.
ikitelli kurye