Close

İkitelliden Maslaka kurye - ikitelli kurye

İkitelliden Maslaka kurye servisi olarak, bizlerle irtibat kurarak, hazır ettiğiniz paketlerin en hızlı yöntemle alarak, söylenen konuma iletmek için, moto kuryenin o adresteki farklı paketlerini biriktirip, süratli bir biçimde teslimat sahibine teslim etmek için doğru görülen ileti biçimidir. ikitelli kurye

İkitelliden Maslaka kurye belgenizin kısa vakitte siz müşterimizden teslim alınarak, belirtilen konuma (normal kuryeden daha tez) teslim edilmiş olması için yalnızca iş yerinizin teslimatını naklederek, başka yere gidilmeden uygulanmış olan nakil yapısıdır. İkitelliden Maslaka kurye sizlerin iletileri konumuna yollanmadan, imkansız sıradaki işe başlanmaz. Böylece, paketleriniz şehiriçinde yakın aralıkta 40-45 dk. uzak mesafede ortalama olarak 90 dk. civarında moto kuryelerimizce alınmış olarak, söylenen adrese gönderilir.

ikitelli kurye

İkitelliden Maslaka kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, gündüz vakti çalışma zamanının başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Maslaka kurye hizmeti olarak iş yerimizde saat 24:00’e kadar olan moto kurye bulunur. 21:30’dan sonra olan şiparişlerin özelliğine göre maliyeti operasyon hizmeti yetkililerince karar verilir.

İleti ölçünüz çokça ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, daha tutumlu duruma getirebilirsiniz. Kurye, bütün gün yalnızca sizlere servis eder. Yıllık, haftalık veya aylık kiralık verilen moto kurye servisimiz mevcuttur. İkitelliden Maslaka kurye tutulma, kurumunuz için güvenilir personel gibidir.
ikitelli kurye