Close

İkitelliden Maskoya kurye - ikitelli kurye

İkitelliden Maskoya kurye olarak, bizimle iletişim kurarak, hazırladığınız gönderilerin en süratli şekilde alınıp, belirtilen mevkiye götürmek için, moto kuryenin o yerdeki başka gönderilerini toparlayarak, sürali bir şekilde ileti sahibine götürmek için tavsiye edilen gönderi şeklidir. ikitelli kurye

İkitelliden Maskoya kurye evrakınızın tez zamanda siz müşteriden alınarak, yazılmış olan yere (normal kuryeden daha çabuk) götürülmüş olması için mutlak şirketinizin gönderisini ileterek, vesair bölgeye ulaşmadan uygulanan posta şeklidir. İkitelliden Maskoya kurye sizlerin kargoları bölgesine ulaştırılmadan, katiyen farklı bir işe girişilmez. Bu şekilde, gönderiniz İstanbul’da kısa aralıkta 40-45 dk. uzun mesafede hemen hemen 90 dk. içinde moto kuryelerimizce alınarak, yazılan adrese ulaştırılır.

ikitelli kurye

İkitelliden Maskoya kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, sabah vakti iş zamanının başlamasına kadar sürer. İkitelliden Maskoya kurye servisi olarak işletmemizde saat 24:00’e varıncaya dek moto kurye mevcuttur. 21:30’dan sonraki siparişlerin durumuna göre ücreti operasyon servisi yetkilileri tespit edilir.

Gönderi miktarınız çok fazla ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, daha ekonomik çalışabilirsiniz. Kurye, gün boyu sadece size hizmet eder. Aylık, yıllık veya haftalık kiralık olan moto kurye hizmetimiz bulunmaktadır. İkitelliden Maskoya kurye kiralama, şirketiniz için sabit işçi gibidir.
ikitelli kurye