Close

İkitelliden Mahmutbeye kurye - ikitelli kurye

İkitelliden Mahmutbeye kurye servisi olarak, işyerimizle telefonlaşarak, hazır ettiğiniz postaların oldukça hızlı şekilde sizlerden alınıp, söylenmiş olan bölgeye teslim etmek için, moto kuryenin o konumdaki benzer kargolarını birleştirerek, hızlı bir şekilde sahibine vermek için uygun görülen teslim biçimidir. ikitelli kurye

İkitelliden Mahmutbeye kurye iletinizin yakın vakitte siz müşterimizden teslim alınarak, yazan bölgeye (normal kuryeden daha fazla çabuk) postalanması için mutlak kurmunuzun teslimini kargolayarak, yanlış konuma uğramayarak uygulanmış olan teslim şeklidir. İkitelliden Mahmutbeye kurye sizin tesliminiz mevkisine teslim edilmeden, hiçbir şekilde bir sonraki işe başlanmaz. Bu durumda, postalarınız İstanbul’da yakın mesafede 40-45 dk. uzak aralıkta yaklaşık olarak 90 dk. içinde moto kuryelerimizce alınarak, adrese postalanır.

ikitelli kurye

İkitelliden Mahmutbeye kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, sabah vakti iş saatinin başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Mahmutbeye kurye servisi olarak kurmumuzda saat 24:00’e varıncaya dek moto kurye mevcut olarak bulunur. 21:30’dan sonra olan isteklerin özel durumuna göre ücreti operasyon hizmeti tarafınca tespit edilir.

Teslim ölçünüz çokça ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, daha tutumlu duruma getirebilirsiniz. Kurye, bütün gün yalnızca sizlere servis eder. Aylık, haftalık veya yıllık kiralık olan moto kurye servisimiz mevcut olarak vardır. İkitelliden Mahmutbeye kurye tutulma, işletme şirketiniz için daimi emekçi gibidir.
ikitelli kurye