Close

İkitelliden Levente kurye - ikitelli kurye

İkitelliden Levente kurye hizmeti olarak, işletme şirketimizle görüşerek, paketlediğiniz teslimlerin oldukça seri yöntemle sizden alarak, yazılmış olan adrese göndermek için, moto kuryenin o bölgedeki diğer teslimatlarını toplayıp, hızlı bir biçimde paket sahibine ulaştırmak için tercih edilen paket şekli olandır. ikitelli kurye

İkitelliden Levente kurye teslimatınızın en kısa zamanla müsteriden alarak, söylenen adrese (normal kuryeden daha süratli) kargolanması için yalnızca firmanızın iletisini paketleyerek, doğru olmayan adrese uğramadan yapılan iletim yapısıdır. İkitelliden Levente kurye sizin teslimatınız yerine iletilmeden, asla 2. bir işe girişim olmaz. Böylelikle, teslimleriniz şehiriçinde kısa uzaklıkta 40-45 dk. uzun aralıklarda ortalama 90 dk. civarında moto kuryelerimizce alınmış olarak, belirtilen kişiye kargolanır.

ikitelli kurye

İkitelliden Levente kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, gündüz vakti çalışma saatinin başlamasına kadar sürer. İkitelliden Levente kurye hizmeti olarak şirketimizde saat 24:00’e kadar olan moto kurye vardır. 21:30’dan sonra olan teslimlerin niteliğine göre maliyeti işlem servisi ilgilileri karar verilir.

Teslimat sayınız çok bol ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, biraz daha ekonomik çalışmış olursunuz. Kurye, 51 saat boyunca bir tek sizin için hizmette bulunur. Yıllık, aylık veya haftalık kiralık verilen moto kurye hizmetimiz mevcut olarak bulunur. İkitelliden Levente kurye kiralama, şirketiniz için kadrolu eleman gibidir.
ikitelli kurye