Close

İkitelliden Laleliye kurye - ikitelli kurye

İkitelliden Laleliye kurye olarak, işletmemizle konuşarak, paket ettiğiniz teslimatların oldukça çabuk biçimde sizlerden alarak, istenmiş olan yere ulaştırmak için, moto kuryenin o mevkideki öteki teslimlerini toparlayıp, seri bir biçimde kargo sahibine iletmek için ön görülen teslimat biçimi olandır. ikitelli kurye

İkitelliden Laleliye kurye paketinizin en yakın vakitle müşterimizden almış olarak, söylenmiş olan mevkiye (normal kuryeden daha hızlı) nakledilmiş olması için salt işletme şirketinizin pakedini postalayarak, başka bir mevkiye gitmeden yapılmış olan kargo biçimidir. İkitelliden Laleliye kurye sizin gönderiniz adresine gönderilmeden, kesinlikle başka bir işe girişimde bulunulamaz. Bu yöntemle, teslimatlarınız İstanbul içinde yakın uzaklıkta 40-45 dk. uzak aralıklarda yaklaşık 90 dk. içerisinde moto kuryelerimizce alınıp, belirtilen adrese teslim edilir.

ikitelli kurye

İkitelliden Laleliye kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, sabahleyin mesai zamanının başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Laleliye kurye olarak işletme şirketimizde saat 24:00’e kadar moto kurye olur. 21:30’dan sonra olan teslimatların niceliğne göre fiyatı işlem hizmeti ilgililerince saptanır.

Posta rakamınız çok ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, biraz daha tutumlu duruma getirmiş olursunuz. Kurye, gece gündüz yalnız sizler için serviste bulunur. Haftalık, yıllık veya aylık kiralık moto kurye servisimiz sunulmaktadır. İkitelliden Laleliye kurye tutulma, iş yeriniz için devamlı çalışan gibidir.
ikitelli kurye