Close

İkitelliden Küçükyalıya kurye - ikitelli kurye

İkitelliden Küçükyalıya kurye servisi olarak, kurumumuzla iletişime geçerek, paketlediğiniz paketlerin en seri şekilde alınıp, yazılan yere iletmek için, moto kuryenin o mevkideki öteki paketlerini toparlayıp, süratli bir yöntemle postanın sahibine iletmek için ön görülen ileti şekli olandır. ikitelli kurye

İkitelliden Küçükyalıya kurye postanızın en yakın zamanla müsteriden alarak, belirtilmiş olan mevkiye (normal kuryeden çok daha çabuk) teslim edilmesi için mutlak şirketinizin teslimatını naklederek, başka mevkiye gitmeden yapılan posta şeklidir. İkitelliden Küçükyalıya kurye sizin kargonuz adresine gönderilmeden, kesinlikle başka bir işe girişim olmaz. Bu yöntemle, paketleriniz İstanbul’da kısa aralıkta 40-45 dk. uzun mesafelerde yaklaşık 90 dk. içinde moto kuryelerimizce alınarak, yazılan yere gönderilir.

ikitelli kurye

İkitelliden Küçükyalıya kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, sabah vakti iş zamanının başlamasına kadar sürer. İkitelliden Küçükyalıya kurye servisi olarak işletmemizde saat 24:00’e varıncaya dek moto kurye bulunur. 21:30’dan sonra olan paketlerin niceliğne göre ücreti işlem servisi yetkilileri tespit edilir.

İleti sayınız çok bol ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, biraz daha ekonomik çalışmış olursunuz. Kurye, 50 saat boyunca bir tek sizin için hizmette bulunur. Aylık, yıllık yada haftalık kiralık olan moto kurye hizmetimiz mevcuttur. İkitelliden Küçükyalıya kurye kiralama, kurumunuz için devamlı çalışan gibidir.
ikitelli kurye