Close

İkitelliden Küçükköye kurye - ikitelli kurye

İkitelliden Küçükköye kurye olarak, şirketimizle haberleşerek, hazırladığınız iletilerin oldukça süratli biçimde sizden alınıp, belirtilmiş olan konuma kargolamak için, moto kuryenin o adresteki farklı postalarını biriktirip, seri bir şekilde alıcıya teslim etmek için doğru görülen kargo şeklidir. ikitelli kurye

İkitelliden Küçükköye kurye kargonuzun kısa zamanda siz müşteriden alınarak, alıcı konuma (normal kuryeden daha fazla süratli) ulaştırılması için salt işletmenizin kargosunu ulaştırarak, benzeri yere gidilmeden uygulanan teslimat biçimidir. İkitelliden Küçükköye kurye sizin postanız konumuna yollanmadan, imkansız sıradaki işe girişilmez. Böylece, kargolarınız İstanbul içinde kısa mesafede 40-45 dk. uzun aralıkta ortalama olarak 90 dk. içerisinde moto kuryelerimizce alınıp, alıcıya verilir.

ikitelli kurye

İkitelliden Küçükköye kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, sabahleyin mesai saatinin başlamasına kadar sürer. İkitelliden Küçükköye kurye olarak firmamızda saat 24:00’e kadar moto kurye aktif olarak bulunur. 21:30’dan sonra olan gönderilerin özelliğine göre fiyatı operasyon servisi tarafından saptanır.

Kargo miktarınız çok fazla ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, daha ekonomik çalışabilirsiniz. Kurye, gün boyu sadece size hizmet eder. Haftalık, aylık veya yıllık kiralık moto kurye hizmetimiz bulunur. İkitelliden Küçükköye kurye kiralama, işletmeniz için güvenilir personel gibidir.
ikitelli kurye