Close

İkitelliden Küçükçekmeceye kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Küçükçekmeceye kurye hizmeti olarak, işletmemizle konuşarak, paket ettiğiniz teslimlerin oldukça çabuk şekilde sizlerden alınıp, istenmiş olan konuma göndermek için, moto kuryenin o adresteki farklı teslimatlarını biriktirip, çabuk bir biçimde kargonun sahibine teslim etmek için doğru görülen paket biçimi olandır. ikitelli moto kurye

İkitelliden Küçükçekmeceye kurye paketinizin kısa vakitle müşterimizden almış olarak, yazılmış olan konuma (normal kuryeden daha tez) kargolanmış olması için mutlak kurmunuzun iletisini paketleyerek, doğru olmayan yere gidilmeden yapılmış olan teslim şeklidir. İkitelliden Küçükçekmeceye kurye sizlerin teslimatları konumuna yollanmadan, imkansız sıradaki işe girişimde bulunulamaz. Böylece, teslimleriniz İstanbul’da yakın mesafede 40-45 dk. uzak aralıklarda ortalama olarak 90 dk. içinde moto kuryelerimizce alınarak, yazılan adrese kargolanır.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Küçükçekmeceye kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, sabah vakti iş saatinin başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Küçükçekmeceye kurye servisi olarak kurmumuzda saat 24:00’e varıncaya dek moto kurye vardır. 21:30’dan sonraki teslimlerin özelliğine göre ücreti işlem hizmeti tarafınca tespit edilir.

Teslimat rakamınız çok ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, biraz daha tutumlu duruma getirmiş olursunuz. Kurye, gece gündüz yalnız sizler için serviste bulunur. Aylık, haftalık yada yıllık kiralık olan moto kurye servisimiz mevcut olarak bulunur. İkitelliden Küçükçekmeceye kurye tutulma, şirketiniz için güvenilir personel gibidir.
ikitelli moto kurye