Close

İkitelliden Küçükbakkalköye kurye - ikitelli kurye

İkitelliden Küçükbakkalköye kurye servisi olarak, işletme şirketimizle görüşerek, paketlediğiniz postaların oldukça seri biçimde sizden alınıp, yazılmış olan mevkiye teslim etmek için, moto kuryenin o yerdeki başka kargolarını toparlayarak, çabuk bir şekilde paketin sahibine götürmek için tavsiye edilen teslim şekli olandır. ikitelli kurye

İkitelliden Küçükbakkalköye kurye teslimatınızın tez zamanla müsteriden alarak, söylenmiş olan yere (normal kuryeden daha çabuk) postalanmış olması için salt işletmenizin teslimini kargolayarak, yanlış bölgeye ulaşmadan yapılan teslimat biçimidir. İkitelliden Küçükbakkalköye kurye sizlerin teslimleri bölgesine ulaştırılmadan, katiyen farklı bir işe girişim olmaz. Bu şekilde, postalarınız İstanbul içinde kısa mesafede 40-45 dk. uzun aralıklarda hemen hemen 90 dk. içerisinde moto kuryelerimizce alınıp, belirtilen adrese postalanır.

ikitelli kurye

İkitelliden Küçükbakkalköye kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, sabahleyin mesai saatinin başlamasına kadar sürer. İkitelliden Küçükbakkalköye kurye olarak firmamızda saat 24:00’e kadar moto kurye mevcut olarak bulunur. 21:30’dan sonraki isteklerin durumuna göre fiyatı işlem servisi tarafından saptanır.

Teslim sayınız çok bol ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, biraz daha ekonomik çalışmış olursunuz. Kurye, 49 saat boyunca bir tek sizin için hizmette bulunur. Haftalık, aylık yada yıllık kiralık moto kurye hizmetimiz mevcut olarak vardır. İkitelliden Küçükbakkalköye kurye kiralama, işletme şirketiniz için sabit işçi gibidir.
ikitelli kurye