Close

İkitelliden Kozyatağına kurye - ikitelli kurye

İkitelliden Kozyatağına kurye olarak, bizimle iletişim kurarak, hazırladığınız teslimatların en süratli yöntemle sizden alarak, belirtilen bölgeye ulaştırmak için, moto kuryenin o konumdaki benzer teslimlerini birleştirerek, seri bir yöntemle iletinin sahibine vermek için uygun görülen teslimat şeklidir. ikitelli kurye

İkitelliden Kozyatağına kurye evrakınızın yakın zamanda siz müşteriden alınarak, belirtilen bölgeye (normal kuryeden çok daha süratli) nakledilmesi için yalnızca firmanızın pakedini postalayarak, başka bir konuma uğramayarak uygulanan iletim yapısıdır. İkitelliden Kozyatağına kurye sizin paketiniz mevkisine teslim edilmeden, hiçbir şekilde bir sonraki işe girişilmez. Bu durumda, teslimatlarınız şehiriçinde kısa uzaklıkta 40-45 dk. uzun mesafede yaklaşık olarak 90 dk. civarında moto kuryelerimizce alınmış olarak, söylenen adrese teslim edilir.

ikitelli kurye

İkitelliden Kozyatağına kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, gündüz vakti çalışma saatinin başlamasına kadar sürer. İkitelliden Kozyatağına kurye hizmeti olarak şirketimizde saat 24:00’e kadar olan moto kurye olur. 21:30’dan sonraki teslimatların özel durumuna göre maliyeti operasyon servisi ilgilileri karar verilir.

Posta miktarınız çok fazla ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, daha ekonomik çalışabilirsiniz. Kurye, gün boyu sadece size hizmet eder. Yıllık, aylık yada haftalık kiralık verilen moto kurye hizmetimiz sunulmaktadır. İkitelliden Kozyatağına kurye kiralama, iş yeriniz için daimi emekçi gibidir.
ikitelli kurye