Close

İkitelliden Koşuyoluna kurye - ikitelli kurye

İkitelliden Koşuyoluna kurye olarak, bizlerle irtibat kurarak, hazır ettiğiniz gönderilerin en hızlı biçimde sizlerden alarak, söylenen adrese götürmek için, moto kuryenin o bölgedeki diğer gönderilerini toplayıp, hızlı bir yöntemle posta sahibine ulaştırmak için tercih edilen gönderi biçimidir. ikitelli kurye

İkitelliden Koşuyoluna kurye belgenizin en kısa vakitte siz müşterimizden teslim alınarak, istenilen adrese (normal kuryeden çok daha hızlı) götürülmesi için salt işletme şirketinizin gönderisini ileterek, vesair adrese uğramadan uygulanmış olan kargo biçimidir. İkitelliden Koşuyoluna kurye sizlerin paketleri yerine iletilmeden, asla 2. bir işe başlanmaz. Böylelikle, gönderiniz İstanbul içinde yakın uzaklıkta 40-45 dk. uzak mesafede ortalama 90 dk. içerisinde moto kuryelerimizce alınıp, belirtilen yere ulaştırılır.

ikitelli kurye

İkitelliden Koşuyoluna kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, sabahleyin mesai zamanının başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Koşuyoluna kurye olarak işletme şirketimizde saat 24:00’e kadar moto kurye mevcuttur. 21:30’dan sonra olan kargoların niteliğine göre fiyatı operasyon hizmeti ilgililerince saptanır.

Gönderi ölçünüz çokça ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, daha tutumlu duruma getirebilirsiniz. Kurye, bütün gün yalnızca sizlere servis eder. Haftalık, yıllık yada aylık kiralık moto kurye servisimiz bulunmaktadır. İkitelliden Koşuyoluna kurye tutulma, şirketiniz için kadrolu eleman gibidir.
ikitelli kurye