Close

İkitelliden Kızıltopraka kurye - ikitelli kurye

İkitelliden Kızıltopraka kurye olarak, işyerimizle telefonlaşarak, hazır ettiğiniz iletilerin oldukça hızlı yöntemle alarak, söylenmiş olan yere kargolamak için, moto kuryenin o mevkideki öteki postalarını toparlayıp, süratli bir biçimde teslimat sahibine iletmek için ön görülen kargo biçimidir. ikitelli kurye

İkitelliden Kızıltopraka kurye iletinizin en yakın vakitte siz müşterimizden teslim alınarak, söylenen mevkiye (normal kuryeden daha hızlı) ulaştırılmış olması için yalnızca iş yerinizin kargosunu ulaştırarak, benzeri mevkiye gitmeden uygulanmış olan nakil yapısıdır. İkitelliden Kızıltopraka kurye sizlerin postaları adresine gönderilmeden, kesinlikle başka bir işe başlanmaz. Bu yöntemle, kargolarınız şehiriçinde yakın aralıkta 40-45 dk. uzak aralıkta yaklaşık 90 dk. civarında moto kuryelerimizce alınmış olarak, belirtilen kişiye verilir.

ikitelli kurye

İkitelliden Kızıltopraka kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, gündüz vakti çalışma zamanının başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Kızıltopraka kurye hizmeti olarak iş yerimizde saat 24:00’e kadar olan moto kurye aktif olarak bulunur. 21:30’dan sonraki gönderilerin niceliğne göre maliyeti operasyon hizmeti yetkililerince karar verilir.

Kargo ölçünüz çokça ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, daha tutumlu duruma getirebilirsiniz. Kurye, bütün gün yalnızca sizlere servis eder. Yıllık, haftalık veya aylık kiralık verilen moto kurye servisimiz bulunur. İkitelliden Kızıltopraka kurye tutulma, işletmeniz için devamlı çalışan gibidir.

ikitelli kurye