Close

İkitelliden Kemerburgaza kurye - ikitelli moto kurye

 

İkitelliden Kemerburgaza kurye olarak, kurumumuzla iletişime geçerek, paketlediğiniz gönderilerin en seri yöntemle sizden alarak, yazılan konuma götürmek için, moto kuryenin o adresteki farklı gönderilerini biriktirip, hızlı bir biçimde paket sahibine teslim etmek için doğru görülen gönderi şekli olandır. ikitelli moto kurye

İkitelliden Kemerburgaza kurye postanızın kısa zamanla müsteriden alarak, istenilmiş olan konuma (normal kuryeden daha fazla süratli) nakledilmiş olması için yalnızca firmanızın gönderisini ileterek, vesair yere gidilmeden yapılan iletim yapısıdır. İkitelliden Kemerburgaza kurye sizin gönderiniz konumuna yollanmadan, imkansız sıradaki işe girişim olmaz. Böylece, gönderiniz şehiriçinde kısa uzaklıkta 40-45 dk. uzun mesafelerde ortalama olarak 90 dk. civarında moto kuryelerimizce alınmış olarak, söylenen yere ulaştırılır.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Kemerburgaza kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, gündüz vakti çalışma saatinin başlamasına kadar sürer. İkitelliden Kemerburgaza kurye hizmeti olarak şirketimizde saat 24:00’e kadar olan moto kurye mevcuttur. 21:30’dan sonraki kargoların özelliğine göre maliyeti işlem servisi ilgilileri karar verilir.

Gönderi sayınız çok bol ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, biraz daha ekonomik çalışmış olursunuz. Kurye, 48 saat boyunca bir tek sizin için hizmette bulunur. Yıllık, aylık veya haftalık kiralık verilen moto kurye hizmetimiz bulunmaktadır. İkitelliden Kemerburgaza kurye kiralama, şirketiniz için güvenilir personel gibidir.
ikitelli moto kurye