Close

İkitelliden Kayışdağına kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Kayışdağına kurye servisi olarak, firmamızla irtibata geçerek, paket ettiğiniz paketlerin en çabuk biçimde sizlerden alarak, istenen bölgeye iletmek için, moto kuryenin o konumdaki benzer paketlerini birleştirerek, seri bir biçimde kargo sahibine vermek için uygun görülen ileti biçimi olandır. ikitelli moto kurye

İkitelliden Kayışdağına kurye dosyanızın yakın vakitle müşterimizden almış olarak, alıcı bölgeye (normal kuryeden daha fazla çabuk) götürülmüş olması için salt işletme şirketinizin teslimatını naklederek, başka konuma uğramayarak yapılmış olan kargo biçimidir. İkitelliden Kayışdağına kurye sizlerin kargoları mevkisine teslim edilmeden, hiçbir şekilde bir sonraki işe girişimde bulunulamaz. Bu durumda, paketleriniz İstanbul içinde yakın uzaklıkta 40-45 dk. uzak mesafelerde yaklaşık olarak 90 dk. içerisinde moto kuryelerimizce alınıp, alıcıya gönderilir.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Kayışdağına kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, sabahleyin mesai zamanının başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Kayışdağına kurye olarak işletme şirketimizde saat 24:00’e kadar moto kurye bulunur. 21:30’dan sonraki paketlerin özel durumuna göre fiyatı işlem hizmeti ilgililerince saptanır.

İleti rakamınız çok ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, biraz daha tutumlu duruma getirmiş olursunuz. Kurye, gece gündüz yalnız sizler için serviste bulunur. Haftalık, yıllık veya aylık kiralık moto kurye servisimiz mevcuttur. İkitelliden Kayışdağına kurye tutulma, kurumunuz için daimi emekçi gibidir.

ikitelli moto kurye