Close

İkitelliden Kasımpaşaya kurye - ikitelli kurye

İkitelliden Kasımpaşaya kurye hizmeti olarak, şirketimizle haberleşerek, hazırladığınız kargoların oldukça süratli şekilde alınıp, belirtilmiş olan adrese postalamak için, moto kuryenin o bölgedeki diğer iletilerini toplayıp, sürali bir şekilde ileti sahibine ulaştırmak için tercih edilen posta şeklidir. ikitelli kurye

İkitelliden Kasımpaşaya kurye kargonuzun en kısa zamanda siz müşteriden alınarak, yazan adrese (normal kuryeden daha süratli) teslim edilmiş olması için mutlak şirketinizin postasını göndererek, farklı adrese uğramadan uygulanan posta şeklidir. İkitelliden Kasımpaşaya kurye sizlerin iletileri yerine iletilmeden, asla 2. bir işe girişilmez. Böylelikle, iletileriniz İstanbul’da kısa aralıkta 40-45 dk. uzun aralıkta ortalama 90 dk. içinde moto kuryelerimizce alınarak, adrese iletiliri.

ikitelli kurye

İkitelliden Kasımpaşaya kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, sabah vakti iş zamanının başlamasına kadar sürer. İkitelliden Kasımpaşaya kurye servisi olarak işletmemizde saat 24:00’e varıncaya dek moto kurye aktiftir. 21:30’dan sonraki iletilerin niteliğine göre ücreti operasyon servisi yetkilileri tespit edilir.

Paket miktarınız çok fazla ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, daha ekonomik çalışabilirsiniz. Kurye, gün boyu sadece size hizmet eder. Aylık, yıllık veya haftalık kiralık olan moto kurye hizmetimiz vardır. İkitelliden Kasımpaşaya kurye kiralama, firmanız için kadrolu eleman gibidir.
ikitelli kurye