Close

İkitelliden Kartala kurye - ikitelli moto kurye

 

İkitelliden Kartala kurye olarak, bizimle iletişim kurarak, hazırladığınız gönderilerin en süratli biçimde sizden alınıp, belirtilen adrese götürmek için, moto kuryenin o bölgedeki diğer gönderilerini toplayıp, seri bir şekilde alıcıya ulaştırmak için tercih edilen gönderi şeklidir. ikitelli moto kurye

İkitelliden Kartala kurye evrakınızın en kısa zamanda siz müşteriden alınarak, alıcı adrese (normal kuryeden daha süratli) nakledilmesi için salt işletmenizin gönderisini ileterek, vesair adrese uğramadan uygulanan teslimat biçimidir. İkitelliden Kartala kurye sizin paketiniz yerine iletilmeden, asla 2. bir işe girişilmez. Böylelikle, gönderiniz İstanbul içinde kısa mesafede 40-45 dk. uzun mesafede ortalama 90 dk. içerisinde moto kuryelerimizce alınıp, alıcıya ulaştırılır.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Kartala kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, sabahleyin mesai saatinin başlamasına kadar sürer. İkitelliden Kartala kurye olarak firmamızda saat 24:00’e kadar moto kurye mevcuttur. 21:30’dan sonraki siparişlerin niteliğine göre fiyatı operasyon servisi tarafından saptanır.

Gönderi miktarınız çok fazla ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, daha ekonomik çalışabilirsiniz. Kurye, gün boyu sadece size hizmet eder. Haftalık, aylık veya yıllık kiralık moto kurye hizmetimiz bulunmaktadır. İkitelliden Kartala kurye kiralama, şirketiniz için kadrolu eleman gibidir.
ikitelli moto kurye