Close

İkitelliden Kağıthaneye kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Kağıthaneye kurye hizmeti olarak, bizimle iletişim kurarak, hazırladığınız teslimlerin en süratli biçimde sizden alınıp, belirtilen yere göndermek için, moto kuryenin o mevkideki öteki teslimatlarını toparlayıp, seri bir şekilde alıcıya iletmek için ön görülen paket şeklidir. ikitelli moto kurye

İkitelliden Kağıthaneye kurye evrakınızın en yakın zamanda siz müşteriden alınarak, istenilen mevkiye (normal kuryeden çok daha çabuk) postalanması için salt işletmenizin iletisini paketleyerek, doğru olmayan mevkiye gitmeden uygulanan teslimat biçimidir. İkitelliden Kağıthaneye kurye sizin tesliminiz adresine gönderilmeden, kesinlikle başka bir işe girişilmez. Bu yöntemle, teslimleriniz İstanbul içinde kısa mesafede 40-45 dk. uzun mesafede yaklaşık 90 dk. içerisinde moto kuryelerimizce alınıp, belirtilen yere kargolanır.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Kağıthaneye kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, sabahleyin mesai saatinin başlamasına kadar sürer. İkitelliden Kağıthaneye kurye olarak firmamızda saat 24:00’e kadar moto kurye vardır. 21:30’dan sonraki siparişlerin niceliğne göre fiyatı operasyon servisi tarafından saptanır.

Teslimat miktarınız çok fazla ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, daha ekonomik çalışabilirsiniz. Kurye, gün boyu sadece size hizmet eder. Haftalık, aylık veya yıllık kiralık moto kurye hizmetimiz mevcut olarak bulunur. İkitelliden Kağıthaneye kurye kiralama, şirketiniz için devamlı çalışan gibidir.
ikitelli moto kurye