Close

İkitelliden Kadıköye kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden Kadıköye kurye olarak, bizlerle irtibat kurarak, hazır ettiğiniz teslimatların en hızlı şekilde sizlerden alınıp, söylenen mevkiye ulaştırmak için, moto kuryenin o yerdeki başka teslimlerini toparlayarak, hızlı bir şekilde sahibine götürmek için tavsiye edilen teslimat biçimidir. ikitelli moto kurye

İkitelliden Kadıköye kurye belgenizin tez vakitte siz müşterimizden teslim alınarak, belirtilmiş olan yere (normal kuryeden daha fazla hızlı) kargolanması için mutlak kurmunuzun pakedini postalayarak, başka bir bölgeye ulaşmadan uygulanmış olan teslim şeklidir. İkitelliden Kadıköye kurye sizin teslimatınız bölgesine ulaştırılmadan, katiyen farklı bir işe başlanmaz. Bu şekilde, teslimatlarınız İstanbul’da yakın mesafede 40-45 dk. uzak mesafede hemen hemen 90 dk. içinde moto kuryelerimizce alınarak, yazılan yere teslim edilir.

ikitelli moto kurye

İkitelliden Kadıköye kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, sabah vakti iş saatinin başlangıcına kadar sürer. İkitelliden Kadıköye kurye servisi olarak kurmumuzda saat 24:00’e varıncaya dek moto kurye olur. 21:30’dan sonra olan şiparişlerin durumuna göre ücreti operasyon hizmeti tarafınca tespit edilir.

Posta ölçünüz çokça ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, daha tutumlu duruma getirebilirsiniz. Kurye, bütün gün yalnızca sizlere servis eder. Aylık, haftalık veya yıllık kiralık olan moto kurye servisimiz sunulmaktadır. İkitelliden Kadıköye kurye tutulma, iş yeriniz için sabit işçi gibidir.
ikitelli moto kurye