Close

İkitelliden İstoça kurye - ikitelli moto kurye

İkitelliden İstoça kurye hizmeti olarak, işyerimizle telefonlaşarak, hazır ettiğiniz kargoların oldukça hızlı biçimde sizlerden alarak, söylenmiş olan konuma postalamak için, moto kuryenin o adresteki farklı iletilerini biriktirip, hızlı bir yöntemle posta sahibine teslim etmek için doğru görülen posta biçimidir. ikitelli moto kurye

İkitelliden İstoça kurye iletinizin kısa vakitte siz müşterimizden teslim alınarak, söylenmiş olan konuma (normal kuryeden daha tez) teslim edilmesi için salt işletme şirketinizin postasını göndererek, farklı yere gidilmeden uygulanmış olan kargo biçimidir. İkitelliden İstoça kurye sizin kargonuz konumuna yollanmadan, imkansız sıradaki işe başlanmaz. Böylece, iletileriniz İstanbul içinde yakın uzaklıkta 40-45 dk. uzak aralıkta ortalama olarak 90 dk. içerisinde moto kuryelerimizce alınıp, belirtilen adrese iletiliri.

ikitelli moto kurye

İkitelliden İstoça kurye gece kurye hizmetimiz akşam 18:00’ den başlar, sabahleyin mesai zamanının başlangıcına kadar sürer. İkitelliden İstoça kurye olarak işletme şirketimizde saat 24:00’e kadar moto kurye aktiftir. 21:30’dan sonra olan isteklerin özelliğine göre fiyatı operasyon hizmeti ilgililerince saptanır.

Paket ölçünüz çokça ve pahalı mı? Moto kurye tutabilir, daha tutumlu duruma getirebilirsiniz. Kurye, bütün gün yalnızca sizlere servis eder. Haftalık, yıllık yada aylık kiralık moto kurye servisimiz vardır. İkitelliden İstoça kurye tutulma, firmanız için güvenilir personel gibidir.